Order of the High Priesthood in Texas
Past Grand High Priests

Date Place Grand High Priest Master of Ceremonies
Marshal
Conductor
Steward
Treasurer
Chaplain
Secretary
Sentinal
6/23/1852 Brenham Samuel M. Williams George Moffitt Patrick E. B Nichols
6/24/1853 Washington Samuel M. Williams George Moffitt Patrick
6/24/1854 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor James M. Hall
6/23/1855 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor James M. Hall
1/25/1856 Gatesville George Moffitt Patrick William M. Taylor See Note 1 James M. Hall
6/25/1856 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor James M. Hall
6/23/1857 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor James M. Hall
6/23/1858 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor James M. Hall
6/23/1859 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor Archibald St. Clair Ruthven
6/23/1860 Huntsville George Moffitt Patrick William M. Taylor Archibald St. Clair Ruthven
1861 Houston Frank Barlow Sexton
6/12/1862 Houston George Moffitt Patrick William M. Taylor George Goldthwaite
1863 Houston
1864 Houston
6/15/1865 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
1866 Houston
6/12/1867 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
6/11/1868 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
6/18/1869 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
6/16/1870 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
6/14/1871 Houston William M. Taylor E. W. Taylor Robert Brewster
6/12/1872 Houston George Moffitt Patrick E. W. Taylor See Note 2 Robert Brewster
6/7/1873 Houston Frank Barlow Sexton E. W. Taylor Robert Brewster
6/6/1874 Houston Henry Flavel Gillette E. W. Taylor Robert Brewster
6/4/1875 Houston Henry Flavel Gillette E. W. Taylor Robert Brewster
6/9/1876 Houston Henry Flavel Gillette E. W. Taylor Robert Brewster
12/17/1877 Houston Henry Flavel Gillette E. W. Taylor Robert Brewster
12/14/1878 Houston James F. Miller E. W. Taylor Robert Brewster
12/14/1879 Houston James F. Miller E. W. Taylor George M. McWhirter Robert Brewster
T. M. Matthews
12/11/1880 Houston James F. Miller E. W. Taylor T. M. Matthews Robert Brewster
Peyton Nowlin
12/12/1881 Houston E. W. Taylor Peyton Nowlin T. M. Matthews Robert Brewster
E. L. Beaumont
12/16/1882 Houston E. W. Taylor Peyton Nowlin T. M. Matthews Robert Brewster
Haston Twomey
12/13/1883 Houston E. W. Taylor Peyton Nowlin Norton Moses Robert Brewster
Haston Twomey
12/11/1884 Houston E. W. Taylor Peyton Nowlin Norton Moses Robert Brewster
Haston Twomey
12/10/1885 Houston E. W. Taylor Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/16/1886 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/14/1887 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/13/1888 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/11/1889 Houston Henry Flavel Gillette Norton Moses John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/11/1890 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/09/1891 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/07/1892 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/06/1893 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/05/1894 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/05/1895 Houston Henry Flavel Gillette Haston Twomey John Watson Robert Brewster
Benjamin Franklin Frymier
12/02/1896 Houston Haston Twomey A. S. Bunting John Watson George Lopas Jr.
Benjamin Franklin Frymier
12/08/1897 Houston Haston Twomey A. S. Bunting John Watson George Lopas Jr.
Benjamin Franklin Frymier
12/07/1898 Houston Haston Twomey John Watson Norton Moses George Lopas Jr.
Benjamin Franklin Frymier
12/06/1899 Houston Frank Barlow Sexton John Watson Benjamin Franklin Frymier George Lopas Jr.
Felix Wood Fitzpatrick
12/05/1900 Houston John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick George Lopas Jr.
Robert M. Harkness
12/04/1901 Houston John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick George Lopas Jr.
Robert M. Harkness
12/03/1902 Houston John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
Thomas H. Haynie
12/02/1903 Waco John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
Robert M. Harkness
12/07/1904 Waco John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
W. W. Peavey
12/06/1905 Waco John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
W. W. Peavey
12/05/1906 Waco John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
W. W. Peavey
12/04/1907 Waco John Watson Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick John Albert Bryan
W. W. Peavey
12/02/1908 Waco Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran John Albert Bryan
C. L. Alderman
12/06/1909 Waco Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran John Albert Bryan
C. L. Alderman
12/06/1910 Waco Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran John Albert Bryan
C. L. Alderman
12/05/1911 Waco Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran Clarence R. Phillips
C. L. Alderman
12/03/1912 Waco Benjamin Franklin Frymier Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran Clarence R. Phillips
C. L. Alderman
12/02/1913 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw
12/01/1914 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw M. Faber
12/08/1915 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw M. Faber
12/05/1916 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw M. Faber
12/04/1917 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw M. Faber
12/04/1918 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran C. L. Alderman J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw John J. Ray
12/03/1919 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran Ed R. Bryan J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw John J. Ray
12/08/1920 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran Ed R. Bryan J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw John J. Ray
12/07/1921 Waco Felix Wood Fitzpatrick Samuel Poyntz Cochran Ed R. Bryan J, F. Brinkerhoff
James D. Crenshaw John J. Ray
12/06/1922 Waco Samuel Poyntz Cochran James D. Crenshaw J. C. Kidd J, F. Brinkerhoff
J. J. Gallaher John J. Ray
1923 Waco James D. Crenshaw John J. Ray C. L. Alderman T. M. Bartley
D. N. Cushing Sam J. Helm M. Faber
1924 Waco James D. Crenshaw J. B. Sentell C. L. Alderman Frank Holt John Watson
D. N. Cushing Sam J. Helm Walter Griffith B. F. Brown
1925 Waco James D. Crenshaw J. B. Sentell C. L. Alderman Frank Holt John Watson
D. N. Cushing Sam J. Helm Walter Griffith B. F. Brown
1926 Waco James D. Crenshaw J. M. Stayhorn D. N. Cushing Frank Holt John Watson
D. N. Cushing Edward C. Couch Walter Griffith Fred Fletcher
1927 Waco James D. Crenshaw John M. Weekly Sam J. Helm Frank Holt Thomas M. Bartley
H. L. Ilfrey Edward C. Couch Walter Griffith Fred Fletcher
1928 Waco James D. Crenshaw John M. Weekly D. M. Cushing Frank Holt Thomas M. Bartley
H. L. Ilfrey Edward C. Couch Walter Griffith Fred Fletcher
1929 Waco James D. Crenshaw John M. Weekly D. M. Cushing Frank Holt Thomas M. Bartley
H. L. Ilfrey Edward C. Couch Walter Griffith Fred Fletcher
1930 Waco James D. Crenshaw John J. Ray George C. White Frank Holt Thomas M. Bartley
H. L. Ilfrey Edward C. Couch F. B. Thorn Fred Fletcher
1931 Waco John J. Ray George C. White Edward C. Couch Frank Oldham Thomas M. Bartley
Edward C. Couch Elam Henderson F. B. Thorn Fred Fletcher
1932 Waco John J. Ray Edward C. Couch Edward C. Bryan Frank Oldham Thomas M. Bartley
Elam Henderson J. I. Short Sam J. Helm Fred Fletcher
1933 Waco George C. White Edward R. Bryan Elam Henderson Frank Oldham Thomas M. Bartley
Fred Fletcher O. B. Aklinson Sam J. Helm J. A. Glendenning
1934 Waco Edward R. Bryan Elam Henderson Sam J. Helm Frank Oldham Thomas M. Bartley
H. Y. Swayze B. F. Brown John J. Ray John A. Rosen
1935 Waco Elam Henderson Sam J. Helm George W. Clampitt Frank Oldham Thomas M. Bartley
B. F. Brown William H. Huff John J. Ray James A. Wright
1936 Waco Sam J. Helm George W. Clampitt B. F. Brown Frank Oldham Thomas M. Bartley
William H. Huff Curtis B. Hay John J. Ray George T. Lamar
1937 Waco George W. Clampitt B. F. Brown William H. Huff Frank Oldham Thomas M. Bartley
Walter Manday W. H. Telfair Sam F. McCzffity W. A. Hendricks
1938 Waco B. F. Brown William H. Huff Walter Mandy Frank Oldham Thomas M. Bartley
W. H. Telfair Jesse D. Cox A. J. Mann W. H. Carley
1939 Waco William H. Huff Walter Mundy O. B. Atkinson Frank Oldham Thomas M. Bartley
Roy B. Underwood Eugene Digges, Jr. A. J. Mann A. J. Glendinning
1940 Waco Walter A. Mundy O. B. Atkinson A. A. McSweeny Frank Oldham Thomas M. Bartley
Warren F. Merritt J. T. Ellis Joe W. Pender W. A. Hendricks
1941 Waco O. B. Atkinson A. A. McSweeny Warren Merritt Frank Oldham Thomas M. Bartley
J. T. Ellis J. D. Harrison James A. Wright C. A. Young
1942 Waco A. A. McSweeny Warren Merritt J. W. Pouncey Frank Oldham Thomas M. Bartley
J. D. Harrison Joe X. Newcomb S. A. Sifford George Lamar
1943 Waco Warren Merritt J. W. Pouncey J. D. Harrison Frank Oldham Thomas M. Bartley
Joe X. Newcomb Roy Simmons B. E. Looney Samuel Rizzotto
1944 Waco J. D. Pouncey J. D. Harrison Joe X. Newcomb Frank Oldham Thomas M. Bartley
Roy Simmons J. C. VanCleave B. E. Looney Samuel Rizzotto
1945 Waco J. D. Harrison Joe X. Newcomb Roy Simmons Frank Oldham Thomas M. Bartley
J. C. VanCleave J. D. Hutchson B. E. Looney Joe F. Bednar
1946 Waco Joe X. Newcomb Roy Simmons W. K. Worley C. A. Young Frank Oldham
Paul A. Milligan Minor Burns B. E. Looney Joe F. Bednar
1947 Waco Roy Simmons W. K. Worley Paul A. Milligan C. A. Young Frank Oldham
Minor Burns Paul O. McCord E. F. Janes Samuel Rizzotto
1948 Waco W. K. Worley Minor Burns Paul O. McCord C. A. Young Frank Oldham
M. M. Ingham W. T. Elder E. F. Janes Samuel Rizzotto
1949 Waco Minors Burns Paul O. McCord M. M. Ingham C. A. Young Frank Oldham
W. T. Elder Don K. Glass E. B. Looney Samuel Rizzotto
1950 Waco Paul O. McCord M. M. Ingham W. T. Elder C. A. Young Frank Oldham
Don K. Glass Walter J. Gates E. B. Looney Samuel Rizzotto
1951 Waco M. M. Ingham W. T. Elder Don K. Glass C. A. Young Frank Oldham
Walter J. Gates J. J. Spurgeon E. B. Looney Samuel Rizzotto
1952 Waco W. T. Elder Don K. Glass Walter J. Gates C. A. Young Frank Oldham
J. J. Spurgeon W. F. Hanks E. B. Looney Samuel Rizzotto
1953 Waco Don K. Glass Walter J. Gates J. J. Spurgeon C. A. Young Frank Oldham
W. F. Hanks Reese Hayes Glen D. Harms Samuel Rizzotto
1954 Waco W. J. Gates J. J. Spurgeon W. F. Hanks C. A. Young Frank Oldham
Reese Hayes E. V. Willhelm James L. Lee Samuel Rizzotto
1955 Waco J. J. Spurgeon W. F. Hanks Reese L. Hayes C. A. Young Frank Oldham
E. V. Willhelm Robert C. Paris Fred F. DeVaney Samuel Rizzotto
1956 Waco W. F. Hanks Reese L. Hayes E. V. Willhelm C. A. Young Frank Oldham
Robert C. Paris A. E. Schmidt Fred F. DeVaney Samuel Rizzotto
1957 Waco Reese L. Hayes E. V. Willhelm Robert C. Paris J. J. Spurgeon C. A. Young
A. E. Schmidt Clyde V. May Fred F. DeVaney Samuel Rizzotto
1958 Waco E. V. Willhelm Robert C. Paris A. E. Schmidt J. J. Spurgeon C. A. Young
Clyde V. May James L. Lee Fred F. DeVaney Samuel Rizzotto
1959 Waco Robert C. Paris A. E. Schmidt Clyde V. May Samuel Rizzotto Fred F. DeVaney
Clyde Hardin Wilber D. Allen James L. Lee John Harris
1960 Waco A. E. Schmidt Clyde V. May James L. Lee Samuel Rizzotto Fred F. DeVaney
Wilber D. Allen William H. Barton Clyde Hardin John Harris
12/04/1961 Waco Clyde V. May James L. Lee Clyde Hardin Samuel Rizzotto Fred F. DeVaney
William H. Barton Thomas H. Ridout, Jr. Wilber D. Allen John Harris
1962 Waco Clyde Hardin James L. Lee William H. Barton Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
Thomas H. Ridout, Jr. Loren Thompson J. W. Gill John Harris
1963 Waco James L. Lee William H. Barton J. W. Gill Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
George Riggs Grady Allen Thomas H. Ridout, Jr. John Harris
1964 Waco William H. Barton J. W. Gill Thomas H. Ridout, Jr. Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
Grady Allen J. P. Butler George Riggs John Harris
1965 Waco J. W. Gill Thomas H. Ridout, Jr. George W. Riggs Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
Roy Patterson Keith Martin Alton L. Garrett John E. Plank, Jr.
12/05/1966 Waco Thomas H. Ridout, Jr. George W. Riggs Alton L. Garrett Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
R. Keith Martin E. O. Overhultz, Jr. Roy Patterson John E. Plank, Jr.
1967 Waco George W. Riggs Alton L. Garrett Roy Patterson Samuel Rizzotto E. S. Winfree, Jr.
Irvin S. Johnsey Jack L. Hall Stanley B. Aldrich John E. Plank, Jr.
1968 Waco Alton L. Garrett Roy Patterson Irvin S. Johnsey C. Waddy Huges E. S. Winfree, Jr.
Jack L. Hall Stanley B. Aldrich J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1969 Waco Roy Patterson Irvin S. Johnsey Jack L. Hall C. Waddy Huges E. S. Winfree, Jr.
Stanley B. Aldrich J. Aston Pollard J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1970 Waco Irvin S. Johnsey Jack L. Hall Stanley B. Aldrich C. Waddy Huges E. S. Winfree, Jr.
J. Aston Pollard Furman Vinson J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1971 Waco Jack L. Hall J. Aston Pollard Furman Vinson C. Waddy Huges Edward T. Bloomguist
R. H. Grant Harold Stephens J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1972 Waco J. Aston Pollard Furman Vinson R. H. Grant C. Waddy Huges Edward T. Bloomguist
Harold Stephens Byron D. Jobe J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1973 Waco Furman Vinson J. Harold Stephens Byron D. Jobe C. Waddy Huges Thomas H. Ridout, Jr.
Allen J. O'Brien "James M. ""Jimmy"" Willson, Jr." J. W. Gill John E. Plank, Jr.
12/03/1974 Waco J. Harold Stephens Byron D. Jobe Allen J. O'Brien C. Waddy Huges Thomas H. Ridout, Jr.
"James M. ""Jimmy"" Willson, Jr." O. E. Allison J. W. Gill John E. Plank, Jr.
12/01/1975 Waco Byron D. Jobe Allen J. O'Brien Horton Brandon C. Waddy Huges Thomas H. Ridout, Jr.
E. M. Powell R. W. Balke J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1976 Waco Allen J. O'Brien Horton Brandon E. M. Powell C. Waddy Huges Thomas H. Ridout, Jr.
J. W. Gill John E. Plank, Jr.
1977 Waco Horton Brandon E. M. Powell R. W. Balke C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Andrew Eldridge Killion, Sr. Robert E. Melear J. W. Gill Thomas B. Janes
12/05/1978 Waco Odis E. Allison R. W. Balke Andrew Eldridge Killion, Sr C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Robert E. Melear Frank E. Wood J. W. Gill Thomas B. Janes
12/10/1979 Waco R. W. Balke Andrew Eldridge Killion, Sr. Robert E. Melear C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Leslie L. Coone V. O. Swallwood J. W. Gill Thomas B. Janes
12/08/1980 Waco Andrew Eldridge Killion, Sr. Robert E. Melear Leslie L. Coone C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
V. O. Smallwood Fred Dunn J. W. Gill Thomas B. Janes
12/07/1981 Waco Robert E. Melear Leslie L. Coone V. O. Smallwood C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Fred Dunn Howard Purkaple J. W. Gill Thomas B. Janes
12/06/1982 Waco Leslie L. Coone V. O. Smallwood Fred Dunn C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Jerry Nelson Kirby Reese Lenwood. Harrison, Jr. J. W. Gill A. C. Tircuit
12/05/1983 Waco Vernon O. Smallwood Fred Dunn Jerry Nelson Kirby C. Waddy Hughes Thomas H. Ridout, Jr.
Reese Lenwood Harrison, Jr. A. C. Tircuit J. W. Gill Clifford W. Aleshire
12/10/1984 Waco Fred Dunn Jerry Nelson Kirby Reese Lenwood Harrison, Jr. Leslie L. Coone Thomas H. Ridout, Jr.
A. C. Turcuit Jerry E. Pingle J. W. Gill Richard Hargrave, III
12/09/1985 Waco Jerry Nelson Kirby Reese Lenwood Harrison, Jr. James D. Ward Leslie L. Coone Thomas H. Ridout, Jr.
A. C. Tircuit Jerry E Pingle J. W. Gill Richard Hargrave, III
12/08/1986 Waco Reese Lenwood Harrison, Jr. James D. Ward Jerry E. Pingle Leslie L. Coone Thomas H. Ridout, Jr.
Clifford W. Aleshire Gerald Nowotny J. W. Gill Richard Hargrave, III
12/07/1987 Waco James D. Ward Jerry E. Pingle Gerald F. Nowotny Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Robert L. McMahon, Jr. Richard H. Coates Paul E. Warren Thomas C. Snedecor
12/06/1988 Waco Jerry E. Pingle Gerald Nowotny Robert L. McMahon, Jr. Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Richard H. Coats Thomas C. Snedecor A. D. Jackson Paul D. Warren
12/04/1989 Waco Gerald F. Nowotny Robert L. McMahon, Jr. Richard H. Coates Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Thomas C. Snedecor Paul D. Warren Jesse Aloza Garza John Henderson
12/10/1990 Waco Robert L. McMahon, Jr. Richards H. Coates Thomas C. Snedecor Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Paul D. Warren John Henderson Dexter Sammons Sid Shaenfield
12/02/1991 Waco Richard Henry Coats Thomas C. Snedecor Paul D. Warren Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
John Henderson Sid Shaenfield Dexter Sammons Robert D. Collier
11/30/1992 Waco Thomas C. Snedecor Paul E. Warren John Henderson Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Sid Shaenfield Robert D. Collier Jack Hackward Jim Borkert
12/06/1993 Waco Paul E. Warren John Henderson Sid Shaenfield Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Robert D. Collier Jim Borkert Jack Hackward A. Frank Berkley
12/05/1994 Waco John Henderson Sidney Shaenfield Robert D. Collier Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Kenneth E. Borkert A. Frank Berkley Jack Hackward Alexander E. Blue, Sr.
12/11/1995 Waco Sidney Shaenfield Robert D. Collier Kenneth E. Borkert Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
A. Frank Berkley Alexander E. Blue, Sr. John S. Henderson Jesus Alonso Garza
12/09/1996 Waco Robert D. Collier Kenneth E. Borkert A. Frank Berkley Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Alexander E. Blue, Sr. Jesus Alonso Graza Michie M. Brous Don R. Cowley
12/08/1997 Waco Kenneth E. Borkert A. Frank Berkley Alexander E. Blue, Sr. Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Jesus Alonso Graza Don R. Cowley J. Preton Haynes "Robert L. ""Bob"" Siekmann"
12/07/1998 Waco A. Frank Berkley Alexander E. Blue, Sr. Jeasus Alonso Graza Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Don R. Cowley "Robert L. ""Bob"" Sieckmann" James Kelley Jay Bryson
12/06/1999 Waco Alexander E. Blue, Sr. Jesus Alonso Graza Don R.Cowley Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
"Robert L. ""Bob"" Sieckmann" Jay Bryson Robert Charles Madison Ronald Dean Park
12/04/2000 Waco Jesus Alonso Graza Don R. Cowley "Robert L. ""Bob"" Sieckmann" Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Jay Bryson Ronald Dean Park Eugene Anthony Meyer, Jr.
12/03/2001 Waco Don R. Cowley "Robert L. ""Bob"" Sieckmann" Jay Bryson Eldon L. Brooks Leslie L. Coone
Ronald Dean Park Eugene Anthony Meyer, Jr. Frank Douglas Mitchell
12/09/2002 Waco "Robert L. ""Bob"" Sieckmann" Jay Bryson Ronald Dean Park Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
Eugene Anthony Meyer, Jr. Frank Douglas Mitchell Mark D. Myer
12/08/2003 Waco Jay Bryson Ronald Dean Park Eugene Anthony Meyer, Jr. Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
Frank Douglas Mitchell Mark D. Myer Mitchell Ray Jones John Charles Elkington
12/06/2004 Waco Ronald Dean Park Eugene Anthony Meyer, Jr. Frank Douglas Mitchell Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
Mark D. Myer John Charles Elkington Mitchell Ray Jones Larry Gene Canada
12/05/2005 Waco Eugene Anthony Meyer, Jr. Frank Douglas Mitchell Mark D. Myer Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
John Charles Elkington Larry Gene Canada Mitchell Ray Jones E. E. Buster Williams
12/04/2006 Waco Frank Douglas Mitchell Mark D. Myer John Charles Elkinton Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
Larry Gene Canada E. E. Buster Williams J. E. Lutz,III David Gardner
10/08/2007 Waco Mark D. Myer John Charles Elkinton Larry Gene Canada Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
E. E. Buster Williams David Gardner H. David Moore Lawrence E. Tucker
10/21/2008 Waco John Charles Elkinton Larry Gene Canada E. E. Buster Williams Gerald F. Nowotny Thomas C. Snedecor
David Gardner Lawrence E. Tucker Jack Peeples H. Bart Henderson
10/19/2009 Waco Larry Gene Canada E. E. Buster Williams David Gardner Reese l. Harrison, Jr. Thomas C. Snedecor
Lawrence E. Tucker H. Bart Henderson H. David Moore Loyd L Chance
10/18/2010 Waco E. E. Buster Williams David Gardner Lawrence E. Tucker ReeseL. Harrison, Jr. Thomas C. Snedecor
H. Bart Henderson H. David Moore Loyd L Chance James A. Rodriguez
2011 Waco David Gardner Lawrence E. Tucker H. Bart Henderson Reesel. Harrison, Jr. Thomas C. Snedecor
G. Clay Smith James A. Rodriguez B. J. Young Hobie W. Henderson
2012 Waco Lawrence E. Tucker H. Bart Henderson H. David Moore Reesel. Harrison, Jr. Thomas C. Snedecor
James A. Rodriguez Hobie W. Henderson Dillon Vanderford Jackie W. Mathews
10/21/2013 Waco H. Bart Henderson G. Clay Smith James A. Rodriguez Reese lL. Harrison, Jr. E. E. Buster Williams
Hobie W. Henderson Jackie W. Mathews B. J. Young Brian R. Dodson
2014 Waco G. Clay Smith James A. Rodriguez Hobie D. Henderson Reese L. Harrison, Jr. E.E. Buster Williams
Jackie W. Mathews Brian R. Dodson Richard D. Doss Bradley S. Billings
2015 Waco James A. Rodriguez Hobie D. Henderson Jackie W. Mathews Reese L. Harrison, Jr. E.E. Buster Williams
Brian R. Dodson Bradley S. Billians William Peche Douglas J. Van Griner
2016 Waco Hobie D. Henderson Jackie W. Mathews Brian R. Dodson Ereese L. Harrison, Jr., E. E. Buster Williams
Bradley S. Billings Douglas J. Van Griner Robert L. Cagley Jason L. Lesiker